Žinomos mamos susirinko į parduotuvės stilingiems vaikams atidarymą (foto)

Vido Černiausko nuotr.

„Stilingi drabužiai – madingų tėvelių, madingiems vaikams! Tokiu šūkiu savo klientus pasitiko vienoje patogiausių sostinės vietų - „Ogmios mieste“ - įsikūrusi stilingų drabužių parduotuvė vaikams ir paaugliams - „Fashionita“. Atidarymo proga butikas sukvietė žinomas mamas su vaikais: Karoliną Liukaitytę, Sandrą Šernę, Kariną Jeremian-Daniškevičę, Neringą Čukinienę, Guostę Dilienę, Ingridą Martinkėnaitę, Diana Dargienę, Ramunę Klivečkienę, Agnę Byčiūtę-Jankauskienę, Laurą Vagonę, Norą Lapinskienę.

Parduotuvės „Fashionita“ VIP atidarymo šventėje kviestiniai svečiai ne tikapžiūrinėjo naujausias vaikų ir paauglių drabužių kolekcijas, bet ir stebėjo „Mažoji Mis“ modelių tikrą madų šou! Tėvelių ir jų vaikų laukė linksmos pramogos – mago triukai, fėjos surengti žaidimai, dainininkės Dianos Dargienės dukros Unės baleto šokis, saldūs gardėsiai, kuriuos paruošė „Keksiukų pasaulis“, gaivūs gėrimai, kuriais pasirūpino „Mana“ premium kategorijos lietuviškų sulčių gamintojai.„Fashionita“ - vos prieš kelis mėnesius pirmuosius lankytojus pasitikusi nauja, aukšta kokybe ir stiliumi pasižyminčių drabužių parduotuvė, kurioje apsipirkti gali visa šeima su pačiais mažiausiais ir vis išrankesniais paaugliais, todėl čia prekių ras net ir patys įnoringiausi klientai nuo 2 iki 16 metų. „Siekiame, kad vaikai rengtųsi tik gerų ir patikimų prekės ženklų drabužiais, iš natūralių medžiagų. Šiuos du dalykus nesunkiai pavyks suderinti mūsų parduotuvėje, kur bus patenkintas net išrankiausiųjų skonis, o po apsilankymo parduotuvėje tiek berniukams, tiek mergaitėms taps paprasta atrodyti skoningai, dėka pasaulyje žinomų prekinių ženklų bei formuojamo stiliaus pojūčio. Visi žinome, kad vaikai nori būti savarankiški ne tik valgydami, tvarkydamiesi savo kambarį, bet ir rinkdamiesi drabužius. Ir tai – puiku! Taip iš anksto lavinamas jų pačių stiliaus suvokimas“, - pasakoja „Fashionita“ parduotuvės savininkė.

Moderniai, bet jaukiai įrengta parduotuvė išsiskiria plačiu asortimentu, todėl joje tėveliai ir vaikai sutaupys laiko ir viską ras po vienu stogu: progines ir kasdienes sukneles, sijonus, kelnes, palaidines ir marškinėlius, avalynę. Visos prekės yra europietiškos kokybės, gerai vertinamų ir žinomų italų bei ispanų gamintojų: „Monnalisa“, „Pinco Pallino“, „Byblos“, „La Martina“, „Twin-Set“, „Trussardi“, „To be too“, „Miss Grant“, „Street Gang“ ir daugelis kitų.


 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
gir
2016-06-11 23:20
Na ir isrinktuju rase, cia pgal prota, uzpakali, ar kisene?